Antolakuntza

GURE ANTOLAKUNTZA

 

 

 

BATZORDE ERAGILEA - JUNTA RECTORA

Lehendakaria / Presidente

Aitziber Alcalde(gurasoa)

 Lehendakariordea / Vicepresidente

Xabier Pinedo (gurasoa)

 Idazkaria / Secretario

Josu Reguero (gurasoa)

 Juntakideak

Jesus Mª Quintela (gurasoa)

Izaskun Garcia (gurasoa)

Garoa Velarde (gurasoa)

Jorge LLorente (gurasoa) 

Joseba Ibarrondo (gurasoa)

Koldo Rodríguez (irakaslea, ikasketa burua)

Eukene Gaztelu (irakaslea, ikasketa burua)

Marian Arberas (irakaslea, idazkaria)

Patxi Lasarte (irakaslea, zuzendaria)

Jon Catalán (administraria)

ZUZENDARITZA TALDEA / EQUIPO DIRECTIVO

Zuzendaria / Director

Patxi Lasarte, plasarte@aresketaikastola.net

Idazkaria / Secretaria

Marian Arberasmarberas@aresketaikastola.net

HH eta LH-ko ikasketa burua/

Jefe de estudios Infantil-Primaria

Koldo Rodríguez, krodriguez@aresketaikastola.net

DBH-ko ikasketa burua / Jefe de estudios ESO

Eukene Gaztelu, egaztelu@aresketaikastola.net

 Zikloetako Koordinatzaileak

HH 1. Zikloa (Kilikolo): Zuriñe Garcia  zgarcia@aresketaikastola.net

HH 2. Zikloa (Eskolaurre): Naiara Merino nmerino@aresketaikastola.net 

LH 1. Zikloa: Miren Gómez, mgomez@aresketaikastola.net

LH 2. Zikloa: Nieves Unanue, nunanue@aresketaikastola.net

LH 3. Zikloa: Aitor Garate, a2garate@aresketaikastola.net

DBH: Joseba LLano   jllano@aresketaikastola.net

IDAZKARITZA / ADMINISTRACIÓN

 

Administrariak

Begoña Guillén, idazkaritza@aresketaikastola.net

Aritz Esnal, idazkaritza@aresketaikastola.net

 

Jon Catalánaresketaikastola@aresketaikastola.net

JANTOKIA / COMEDOR

Zaintzaileak / Cuidadoras

Mª Jesús Aldama

Marivi Alonso

Maite Aldama

 

 

 

 

Nagore Durana

Ana Sarasola

Loli García

 

GARRAIOA / TRANSPORTE

Laguntzaileak / Auxiliares

                          Eukene Larrea

                          Ana Sarasola

Inma Garcia

Loli Garcia

 

IRAKASLE TALDEA/PROFESORES

 HAUR HEZKUNTZA - HH     EDUCACIÓN INFANTIL- EI
 

  TUTOREAK

 2 URTE – KILI KOLO

Zuriñe Garcia, Laura Moreno, Fátima Redondo,

Nerea Figuero, Nagore Durana

 3 URTE

Txelo Pikaza,
tpikaza@aresketaikastola.net

Esther Azkarraga,

eazkarraga@aresketaikastola.net

 4 URTE

Naiara Barallobre
nbarallobre@aresketaikastola.net

Maite Oianguren,

moyanguren@aresketaikastola.net

 5 URTE

Naiara Merino
nmerino@aresketaikastola.net

Amaia Urresola
aurresola@aresketaikastola.net

 Ingelesa Departamentua

Isabel Sierraisierra@aresketaikastola.net

Psikomotrizitatea

Javier Ranero, jrranero@aresketaikastola.net

Orientatzailea

Jabi Ranerojrranero@aresketaikastola.net

 
 LEHEN HEZKUNTZA - LH                      EDUCACIÓN PRIMARIA-EP
 

  TUTOREAK

 

 

 

1. maila

Miren Gomez
mgomez@aresketaikastola.net

Ana Iturrate
aiturrate@aresketaikastola.net

2. maila

Aintzane Garate
aintzagarate@aresketaikastola.net

Amaia Santamaria  asantamaria@aresketaikastola.net

3. maila

Nieves Unanue
nunanue@aresketaikastola.net

Marian Arberas
marberas@aresketaikastola.net

4. maila

Maite Herrero
mherrero@aresketaikastola.net

isabel Sierra
isierra@aresketaikastola.net

5. maila 

Aitor Garate

a2garate@aresketaikastola.net 

Raquel Salazar
rsalazar@aresketaikastola.net

6. maila

Maite Aginako
aaginako@aresketaikastola.net

Lucía Martín
lmartin@aresketaikastola.net

 Ingelesa Departamentua

Bego Gastón  bgaston@aresketaikastola.net
Rosa Mª Yarritu ryarritu@aresketaikastola.net  
Pili Greño
  pgreno@aresketaikastola.net

 Heziketa Fisikoa

Lucía Martín lmartin@aresketaikastola.net 

Rakel Álvarez ralvarez@aresketaikastola.net

Psikomotrizitatea

Bego Soraluze
bsoraluze@aresketaikastola.net

Orientatzailea

Bego Soraluze
bsoraluze@aresketaikastola.net

 DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA - DBH      EDUCACIÓN SECUNDARIA OBLIGATORIA-ESO
 

  TUTOREAK

 

 

 

1. maila

Alberto Torres
atorres@aresketaikastola.net

Jose Ignacio Dorronsoro
ddorronsoro@aresketaikastola.net

2. maila

Bego Gastón 
bgaston@aresketaikastola.net

Ramón Azurmendi

razurmendi@aresketaikastola.net

3. maila

Virginia  Pérez
vperez@aresketaikastola.net

Itxaso Ugarte

iugarte@aresketaikastola.eus

4. maila

Izaskun Lazkano
ilazkano@aresketaikastola.net

Eduardo Fraile
efraile@aresketaikastola.net

Irakasle ez tutoreak

Pili Greño  pgreno@aresketaikastola.net 
Rakel Álvarez ralvarez@aresketaikastola.net ,
Pilar Esnaola pesnaola@aresketaikastola.net
Miren Murga mmurga@aresketaikastola.net,
Jabi Ranero jranero@aresketaikastola.net ,
Joseba LLano jllano@aresketaikastola.net , 

Eukene Gaztelu  egaztelu@aresketaikastola.net

HEZKUNTZA ZERBITZUAK /  SERVICIOS EDUCATIVOS

Orientazioa eta Hezkuntza laguntza

Orientacicativoón y apoyo educativo

 

 

Jabi Ranero
jranero@aresketaikastola.net

Bego Soraluze 
bsoraluze@aresketaikastola.net

Belén Ortueta
bortueta@aresketaikastola.net

Arantxa Ibarluzea, Cristina Gabiña, Nagore Durana

IKT

Joseba Llano
jllano@aresketaikastola.net

Mantenua: Jon Catalán