LH Informazio Orokorra

 

 

 

 

 

LH JANTOKIA/COMEDOR
 
12:30   LH 1-2-3
13:15   LH 4-5-6
 
 
 
NOTA BANAKETA /REPARTO DE NOTAS
 
1.Hiruhilabetekoa: abenduak 21 (LH5-6 abenduak 14)
2.Hiruhilabetekoa: apirilak 16 (LH5-6 martxoak 15)
3.Hiruhilabetekoa: ekainak 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ETAPAKO TUTOREAK

 

LH1.A - Ana Iturrate  aiturrate@aresketaikastola.eus

LH1.B - Miren Gomez  mgomez@aresketaikastola.eus

LH 2.B - Aintzane Garate     aintzagarate@aresketaikastola.eus

LH 2.A -Raquel Salazar rsalazar@aresketaikastola.eus

LH 3.A - Nieves Unanue nunanue@aresketaikastola.eus

LH 3.B - Marian Arberas  marberas@aresketaikastola.eus

LH 4.A  Isabel Sierra 

isierra@aresketaikastola.eus

LH 4.B - Maite Herrero  mherrero@aresketaikastola.eus

LH 5.A - Aitor Gárate 

a2garate@aresketaikastola.eus

LH 5.B - Koldo Rodriguez krodriguez@aresketaikastola.eus

LH 6.A - Maite Aginako  aaginako@aresketaikastola.eus

LH 6.B - Luzi Martin lmartin@aresketaikastola.eus

 

 
Etapako gainerako irakasleak/Otros profesores:
* Rosa Mª Yarritu Aburuza  ryarritu@aresketaikastola.eus
* Rakel Alvarez Castro ralvarez@aresketaikastola.eus
* Begoña Soraluze Amillategi bsoraluze@aresketaikastola.eus
 
 

GURASOEN BATZARRAK/REUNIONES PADRES

1. mailak   2018
2. mailak   2018
3. mailak   2018
4. mailak   2018
5. mailak   2018
6. mailak   2018
 
+ Tutorearekin elkarrizketatzeko ohar baten bidez, posta elektronikoz edo zuzenean berari jakinarazi. Para solicitar cita al tutor-a, mediante nota, correo electrónico o personalmente.
 
 
IKASTURTEKO IRTEERAK/SALIDAS DURANTE EL CURSO
 
2. maila Lurraska (Bizkaia)      2018ko urriak 22-24
4. maila Lekeitio (Bizkaia)       2018ko urriak 22-24
6. maila Lekeitio (Bizkaia)       2018ko urriak 15-17