Antolakuntza

Batzorde eragilea
  • Eneko Aldai Fernandez
    Lehendakaria
    aita
  • Manuel Plaza Bedmar
    Lehendakariordea
    aita
  • Iser Sasiain Barquín
    Idazkaria
    aita

Juntakideak

  • Usmena Isasi Urrestarazu
    ama
  • Itsaso Barbara Oribe
    ama
  • Ainara Albizua Estrada
    ama
  • Izaskun Ugarte Bergara
    ama
  • Alazne Llaguno Lobato
    ama
  • Patxi Lasarte
    irakaslea, ikasketa burua
  • Itxaso Ugarte
    irakaslea, ikasketa burua
  • Isabel Sierra
    irakaslea, idazkaria
  • Joseba LLano
    irakaslea, zuzendaria
  • Aritz Esnal
    administraria
Zuzendaritza taldea
  • Joseba LLano
    Zuzendaria
    zuzendaria@aresketaikastola.eus
  • Isabel Sierra
    Idazkaria
    zuzenidaz@aresketaikastola.eus
  • Naiara Barallobre
    HH-ko ikasketa burua
    nbarallobre@aresketaikastola.eus
  • Patxi Lasarte
    LH-ko ikasketa burua
    lhib@aresketaikastola.eus
  • Itxaso Ugarte
    DBH-ko ikasketa burua
    dbhib@aresketaikastola.eus
Zikloetako Koord.
  • Zuriñe Gacia
    HH 1. Zikloa (Kilikolo)
    zgarcia@aresketaikastola.eus
  • Naiara Barallobre
    HH 2. Zikloa (Haur Hezkuntza)
    nbarallobre@aresketaikastola.eus
  • Miren Gómez
    LH 1. Zikloa
    mgomez@aresketaikastola.eus
  • Nieves Unanue
    LH 2. Zikloa
    nunanue@aresketaikastola.eus
  • Koldo Rodriguez
    LH 3. Zikloa
    krodriguez@aresketaikastola.eus
  • Izaskun Lazkano
    DBH
    dbhkoor@aresketaikastola.eus
Idazkaritza
  • Begoña Guillén
    idazkaritza@aresketaikastola.eus
  • Aritz Esnal
    idazkaritza@aresketaikastola.eus
  • Jon Catalán
    aresketaikastola@aresketaikastola.eus

HH2

  • Soraya Alonso
    irakaslea
  • Zuriñe Garcia
    irakaslea
  • Fatima Redondo
    irakaslea
  • Nerea Figuero
    aux
  • Nagore Durana
    aux

HH3

  • Esther Azkarraga
    irakaslea
    eazkarraga@aresketaikastola.eus
  • Txelo Pikaza
    irakaslea
    tpikaza@aresketaikastola.eus

HH4

  • Naiara Barallobre
    irakaslea
    nbarallobre@aresketaikastola.eus
  • Laura Moreno
    irakaslea
    lmoreno@aresketaikastola.eus
  • Amaia Santamaria
    irakaslea
    asantamaria@aresketaikastola.eus

HH5

  • Amaia Urresola
    irakaslea
    aurresola@aresketaikastola.eus
  • Naiara Merino
    irakaslea
    nmerino@aresketaikastola.eus

Departamentuak

  • Ane Ortega
    Ingelesa departamentua
    aortega@aresketaikastola.eus
  • Koldo Gilsanz
    Psikomotrizitatea eta Orientatzailea
    kgilsanz@aresketaikastola.eus
LH - Irakasleria

LH1

  • Aintzane Garate
    irakaslea
    aintzagarate@aresketaikastola.eus
  • Raquel Salazar
    irakaslea
    rsalazar@aresketaikastola.eus

LH2

  • Ana Iturrate
    irakaslea
    aiturrate@aresketaikastola.eus
  • Miren Gomez
    irakaslea
    mgomez@aresketaikastola.eus

LH3

  • Maite Herrero
    irakaslea
    mherrero@aresketaikastola.eus
  • Isabel Sierra
    irakaslea
    isierra@aresketaikastola.eus

LH4

  • Nieves Unanue
    irakaslea
    nunanue@aresketaikastola.eus
  • Marian Arberas
    irakaslea
    marberas@aresketaikastola.eus

LH5

  • Eider Bajo
    irakaslea
    ebajo@aresketaikastola.eus
  • Maite Aginako
    irakaslea
    maginako@aresketaikastola.eus

LH6

  • Koldo Rodriguez
    irakaslea
    krodriguez@aresketaikastola.eus
  • Aitor Garate
    irakaslea
    a2garate@aresketaikastola.eus

Departamentuak

  • Bego Gastón
    Ingelesa departamentua
    bgaston@aresketaikastola.eus
  • Rosa Mª Yarritu
    Ingelesa departamentua
    ryarritu@aresketaikastola.eus
  • Pili Greño
    Ingelesa departamentua
    pgreno@aresketaikastola.eus
  • Bego Soraluze
    Psikomotrizitatea eta Orientatzailea
    bsoraluze@aresketaikastola.eus
  • Eider Bajo
    Heziketa fisikoa
    ebajo@aresketaikastola.eus
  • Rakel Álvarez
    Heziketa fisikoa
    ralvarez@aresketaikastola.eus
DBH - Irakasleria

DBH1

  • Pili Esnaola
    irakaslea
    pesnaola@aresketaikastola.eus
  • Rakel Alvarez
    irakaslea
    ralvarez@aresketaikastola.eus

DBH2

  • Ramón Azurmendi
    irakaslea
    razurmendi@aresketaikastola.eus
  • Alberto Torres
    irakaslea
    atorres@aresketaikastola.eus

DBH3

  • Izaskun Lazkano
    irakaslea
    ilazkano@aresketaikastola.eus
  • Eduardo Fraile
    irakaslea
    efraile@aresketaikastola.eus

DBH4

  • Eukene Gaztelu
    irakaslea
    egaztelu@aresketaikastola.eus
  • Inma Gomez
    irakaslea
    igomez@aresketaikastola.eus

Tutore ez diren irakasleak

  • Bego Soraluze
    bsoraluze@aresketaikastola.eus
  • Koldo Gilsanz
    kgilsanz@aresketaikastola.eus
  • Virginia Perez
    vperez@aresketaikastola.eus
  • Itxaso Ugarte
    iugarte@aresketaikastola.eus
Orientazioa

Orientazioa eta Hezkuntza laguntza

  • Bego Soraluze
    bsoraluze@aresketaikastola.eus
  • Koldo Gilsanz
    kgilsanz@aresketaikastola.eus
  • Belén Ortueta
    bortueta@aresketaikastola.eus
  • Arantxa Ibarluzea
  • Cristina Gabiña
  • Josune Martinez
IKT
  • Arrate Altube
    iktdinamizatzailea@aresketaikastola.eus
  • Jon Catalán
    iktdinamizatzailea@aresketaikastola.eus

© ARESKETA IKASTOLA

Eskubide guztiak bere esku

Aresketa auzoa, 2 - 01470 Amurrio
E. aresketaikastola@aresketaikastola.eus | T. 945 890 360 | Ordutegia: 08:30 - 18:00
  • Ikastolen Elkartea
  • Araba Euskaraz
  • Herri Kooperatiba
  • Airaldea Gaur